Úvodní stránka O nás Reference zákazníků

Reference zákazníků

Pan Jiří Žalud, Písek

Dobrý den,
rád bych Vašemu týmu srdečně poděkoval za skvělé služby a výborný obchod který provozujete. Díky Vám jsem mohl někomu udělat obrovskou radost a překvapení. Vřele všem doporučuji tyto rozvážkové služby a pro ty co mají obavy že něco zaplatí a jen vyhodí své vydělané peníze připojuji své telefonní číslo na kterém se mohu podělit o zkušenost s touto firmou. Také bych chtěl vyzdvihnout skvěle propracovaný systém a velice přehledné stránky. Vážení-klobouk dolů,takhle kdyby to fungovalo všude a ve všem.
Ještě jednou moc a moc děkuju.
S pozdravem Žalud Jiří,Písek,739298233

Pan Tomáš M., Kladno

Dobrý den,
s Vaší nabídkou květin jsem byl velice spokojen, komunikace vynikající, dodání velmi rychlé.
Moc dekuji
Tomáš M.

Paní Eva Orságová, Hořovice

Dobrý den vážená paní magistro,

S Vaší službou a ochotou jsem maximálně spokojena. Rychlost dodání, vstřícnost a poté jak jsem viděla tu kytici na fotografii, tak byla opravdu úžasná. Také v Hořovicích, kde jste kytici odvezli, nevycházeli z údivu, jak ta kytice byla krásná. Měli kytic hodně, ale tuto kytici co jste mi udělali, neměla chybu. Byla nejkrásnější z tolika kytic, které měli z jiných květinářství.
 
Opravdu jsem s Vaší prací, ochotou a službami velice spokojená. Jen tak se to v dnešní době bohužel moc nevidí a měli by jsi jiní z Vás brát příklad. Ještě jednou děkuji za ochotu, vstřícnost a nádhernou kytici.Eva ORSÁGOVÁ

Paní Romana Budová, Kladno

Dobrý den,

již jsem zpět v ČR a musím Vám velmi poděkovat za spolupráci. Kytička je opravdu nádherná a udělala mamince neskutečnou radost.Moc děkujeme, v případě zájmu o další kytičky se na vás rádi opět obrátíme, všude vás budeme doporučovat.

Se srdečným pozdravem Romana Bundová

Paní Linda Kreháková, Praha 

Dobrý den,

se službami Vašeho eshopu jsem byla velice spokojená. Zejména Vám děkuji za vstřícnost při opětovném doručení květiny, protože na první pokus jste příjemce nezastihli. Také telefonická komunikace s Vámi byla velice milá a mohu Vás tedy jen doporučit ostatním.

Hezký den, s pozdravem Kreháková Linda

Ing. Jindřich Vinkler, Libochovice

Se službou jsem byl spokojen, od objednávky k doručení to trvalo něco málo přes 24 hodin. Komunikace rychlá, věcná, profesionální. Mohu doporučit

Zdena Žílová, Přelouč

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělé služby Vašeho eshopu, profesionalitu a milou komunikaci. Těm co ještě váhají zda využít Vašich služeb, tak, d o p o r u č u j i- maximální spokojenost. Zdena Žílová, Přelouč

Veronika Škrlantová, Hořovice

Dobrý den paní Chvátalová,

chtěla bych poděkovat Vašim kolegyním z pobočky v Masarykově, které mi podle fotografie připravily naprosto luxusní květinu, která předčila originál. Velice oceňuji profesionalitu Vaší firmy. Z pobočky v Masarykově mám ty nejlepší zkušenosti, co se týká přístupu, odbornosti i profesionality. V příloze Vám posílám fotografii. Tato kytice byla dárek pro ředitelku Asociace starožitníků, kde jsem ukončila dvouleté nástavbové studium a všichni z ní byli nadšeni. Několik spolužáků i profesorů mě požádalo o kontakt, který jim s radostí pošlu. Kytici ohodnotili jako nejhezčí, s jakou se kdy setkali.
Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně dalších úspěchů.

S pozdravem Ing. Veronika Škrlantov

S. Dayem, Curych

Dobry den,
ráda bych všem poděkovala za super služby vaší firmy! Večer jsem objednala květiny z Curychu a druhý den rano se z nich moje kamarádka těšila v nemocnici.Kytice se ji moc líbí a ja jsem nadšená jak všechno rychle a profesionalně proběhlo!
Děkuji a hodně úspěchů v novém roce!!!
S.Dayem
 

Žaneta Lohrová Jedličková, Praha

Dobrý večer, mamka byla z květiny nadšená a moc se jí líbila:-). Děkuji tedy za krásnou vazbu i za velmi rychlé vyřízení objednávky.
Přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem
Žaneta Lohrová jedličková

Ing. Michal Salajka, Ostrava

Dobrý den.

Ve Vašem e-shopu jsem doposud učinil dvě objednávky květin i s dopravou
určité osobě (Ostrava - Plzeň) a v obou případech jsem byl se službami
velice spokojen. Jak s kvalitou květin a vazbou (i když jsem je naživo
neviděl, bylo mi to sděleno), tak s doprovodnými službami. Doufám, že Vašich
služeb ještě v budoucnu využiji.
S pozdravem a přáním pracovních i osobních úspěchů do nového roku,

Ing. Michal Salajka
 

Mgr. Zora Karvánková, Praha

Dobrý den,
objednávala jsem u vás k různým příležitostem doručení kytice. Byla jsem se službami - vazbou i doručením spokojena. Jednou jsem objednávku ještě upřesňovala telefonicky, protože jsem špatně zatrhla v internetové objednávce způsob platby. Mile mě překvapilo, že jsem se dovolala na uvedený telefonní kontakt, i když byla neděle večer, a obratem mi bylo vyhověno. Vašich služeb budu příležitostně využívat nadále.
S pozdravem
Mgr. Zora Karvánková