Nyní se nacházíte: Úvodní stránka Pro muže

Pro muže

Dříve muži nebyli tak často obdarováváni pěknými květinovými vazbami, tak jako tomu je dnes. Dnes je však nabídka kytic pro muže mnohem širší a zcela jistě zajímavá. Kytice pro muže by neměla být příliš sladká. Do vazeb pro muže se často využívají exotické druhy květin, zelené vazby či doplněné o určité předměty - bankovky, cigarety, doutníky, čaje, zeleninu, uzeniny atd. Při výběru je důležité zamyslet se nad tím, co má obdarovaný muž rád.

Žhavá myšlenka

Jednostranně vázaná kytice složená z oranžové lilie, žlutých gerber, hyperica, ruscusu je nevšedním zážitkem pro milovníky zajímavých variací.

726 Kč Koupit online květinu Žhavá myšlenka

Božská anturie

Exotická květina složená ze 3 zelených anturií ohromí svými listeny do tvaru srdce a obšťastní srdce obdarovaného.

1157 Kč Koupit online květinu Božská anturie

Mix anturia, minigerber a chrysantém

Nevšední květinová vazba, jejíž hlavní dominantou je anturium, minigerbery a chrysantémy, působí neotřelým dojmem a hodí se jako dárek pro různé příležitosti nebo jen tak s přáním pěkného dne.

726 Kč Koupit online květinu Mix anturia, minigerber a chrysantém

Květinový koš - VŠE NEJ

Dárkový koš s lahví vína je vhodným dárkem zejména pro muže. Spojení dvou často darovaných prvků - květiny a láhve vína..

1357 Kč Koupit online květinu Květinový koš - VŠE NEJ

Nevšední zelené anthurie

Kytice vhodná pro muže, ale jistě potěší i každou ženu. Trvanlivé květy anthurií v kombinaci různýchozdobných listů působí elegantně a vyjadřuje úctu k obdarovanému.

1031 Kč Koupit online květinu Nevšední zelené anthurie

Exotické aranžmá ze strelízií

Aranžma, které se hodí jako dárek každému muži, ale i jako oživení a zkrášlení interiérů, kanceláří a reprezentativních prostor.

1673 Kč Koupit online květinu Exotické aranžmá ze strelízií