Nyní se nacházíte: Úvodní stránka Svatební kytice

Svatební kytice

Svatební kytice je jednou z dominant jednoho z nejkrásnějších dnů pro budoucí manželé. Naše online prodejna květin Vám nabízí kompletní svatební květinový servis. Květiny pro manželku, manžela, maminky, svědky včetně dekorace svatebních prostor.

Svatební biedermeier z růžových růží

Krásná, klasická, velmi oblíbená svatební kytice z růží. Potěší všechny romantické nevěsty. Biedermeier z 11 růžovobílých růží působí elegantně a mladistvě. Možno uvázat i z růží jiných barev.

1415 Kč Koupit online květinu Svatební biedermeier z růžových růží

Svatební kytice ze slunečnic

Svatební kytice ze slunečnic jsou oblíbené hlavně v letních měsících. Vyzařuje z nich energie, pozitivní nálada a radost. Jsou krásným začátkem něčeho nového a krásného.

1050 Kč Koupit online květinu Svatební kytice ze slunečnic

Svatební kytice ze žlutých kal

Jednoduchá, ale velice elegantní svatební kytice ze žlutých kal. V její jednoduchosti je krása, působí romanticky, vznešeně a hodí se ke každé nevěstě.

1042 Kč Koupit online květinu Svatební kytice ze žlutých kal

Srdce z růží

Nádherná vazba ve tvaru srdce. Touto vazbou vyjádříte lásku ženě v jakemkoli věku. Hodí se i k oslavě výročí, k sv.zamilovaných-Valentýn, k narozeninám, ale i jako aranžma na svatabní stůl.

2504 Kč Koupit online květinu Srdce z růží

Pugét růží šampaň

Růže barvy jsou elegantním dárkem. Vyjadřují úctu k obdarovanému. Tato vazba působí jednoduše a nádherně. V jednoduchosti je krása. Tato kytice se dá použít i jako jednodušší svatební kytice.

1989 Kč Koupit online květinu Pugét růží šampaň

Kytice kal

Krásná elegantní přesto jednoduchá kytice ze 7mi bílých kal jemně doplněná dekoračními doplňky je dech beroucím dárkem .Stejně jako potěší ve váze na svátečním stole. Může posloužit jako jednoduchá svatební kytice, která podtrhne krásu každé nevěsty.

1252 Kč Koupit online květinu Kytice kal

svatební kytice z gerber

Svatební kytice z gerber je královnou pastelových barev.Vaše nevěsta vedle ní bude zářit stejně jako ony.

1042 Kč Koupit online květinu svatební kytice z gerber

Podzimní pohlazení

Nádherná kytice plná podzimních, teplých barev. Podzimní pohlazení posledních teplých dnů.

831 Kč Koupit online květinu Podzimní pohlazení