Úvodní stránka Kam doručujeme Smuteční kytice Smuteční kytice Teplice

Smuteční kytice Teplice

Smuteční kytice Teplice
Sháníte smuteční kytice Teplice? Nemůžete se zúčastnit obřadu nebo pohřbu v Teplicích, protože je to pro vás daleko, žijete v cizině nebo prostě máte v daný okamžik jiné povinnosti? I v tento pro Vás smutný čas můžeme pomoci a smuteční kytici v pořádku a včas doručíme do Teplic. Tímto symbolickým gestem můžete vyjádřit svoji účast i morální podporu pozůstalým.
 
U smutečních kytic se většinou používají tmavší barvy (v případě úmrtí staršího člověka) a světlé, popřípadě bílé barvy, v případě úmrtí mladého nebo svobodného člověka. Nejvíce používané druhy květin ke smutečním vazbám jsou: růže, chryzantémy, karafiáty, anturie nebo míchané kytice a vypichované vazby. Celkem si u nás můžete vybrat z 13 předpřipravených vazeb smutečních kytic nebo si zvolit třeba určitý počet růží. Smuteční kytice a vazby se vážou tak, aby je bylo možné položit. U smuteční vazby se dodržuje sudý počet květů.
 
Ke každé smuteční kytici nebo ke každému smutečnímu aranžmá se dá připevnit smuteční stuha různé barvy buď s nápisem, nebo bez nápisu. Smuteční kytice jsou buď vázané, nebo vypichované. Vázané smuteční kytice jsou většinou z živých květů a zeleně. Vypichované smuteční květiny mohou být z živých nebo umělých květů. Základem u vypichované smuteční vazby je většinou chvoj.

Na rozloučenou

Smuteční vazba z minikarafiátů a chrysantém sdělí důstojně sbohem za Vás.

730.00 Kč Koupit online květinu Na rozloučenou

Smuteční kytice z anthurií

Smuteční kytice z anthurií. Hodí se jako kytice rozlučková či vzpomínková. Nápis na stuhu dle přání zákazníka nebo jen smuteční stuha bez nápisu.

1100.00 Kč Koupit online květinu Smuteční kytice z anthurií

Srdce z lásky na rozloučenou

Květy vypíchané do aranžovací hmoty ve tvaru srdce. Vhodné použít místo věnce nebo smuteční kytice. Možno zhotovit v různých barevných odstínech.

2490.00 Kč Koupit online květinu Srdce z lásky na rozloučenou

Smuteční kytice v okolí


Jana Chvátalová Jana Chvátalová

Telefon: 603 810 526
E-mail: jana@kvetinky.cz

Napište nám

Jméno*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Smuteční kytice Teplice - reference zákazníků

Gabriela, 15. 01. 2016
dobrý den, se službou doručování květin online jsem naprosto spokojena. Obdarovaný byl velmi překvapený i vzhledem k tomu, že je to dárek od někoho, kdo od něj bydlí 300 km. Super nápad! Oceňuji i možnost dokoupení vína a čokolády. Co se týká samotného výběru kytice, byla jsem zklamaná, neboť jsem si nechala zaslat fotografii, ale ta vůbec neodpovídala kytici z nabídky na e-shopu. Nakonec jsme to velmi rychle vyřešili jiným způsobem. Děkuji za doručení a vašich služeb ráda využiji ještě příště. Velmi vřele doporučuji vaše květiny on-line.