Úvodní stránka Kam doručujeme Smuteční kytice Smuteční kytice Karviná

Smuteční kytice Karviná

Smuteční kytice Karviná
Sháníte smuteční kytice Karviná? Nemůžete se zúčastnit obřadu nebo pohřbu v Karviné, protože je to pro vás daleko, žijete v cizině nebo prostě máte v daný okamžik jiné povinnosti? I v tento pro Vás smutný čas můžeme pomoci a smuteční kytici v pořádku a včas doručíme do Karviné. Tímto symbolickým gestem můžete vyjádřit svoji účast i morální podporu pozůstalým.
 
U smutečních kytic se většinou používají tmavší barvy (v případě úmrtí staršího člověka) a světlé, popřípadě bílé barvy, v případě úmrtí mladého nebo svobodného člověka. Nejvíce používané druhy květin ke smutečním vazbám jsou: růže, chryzantémy, karafiáty, anturie nebo míchané kytice a vypichované vazby. Celkem si u nás můžete vybrat z 13 předpřipravených vazeb smutečních kytic nebo si zvolit třeba určitý počet růží. Smuteční kytice a vazby se vážou tak, aby je bylo možné položit. U smuteční vazby se dodržuje sudý počet květů.
 
Ke každé smuteční kytici nebo ke každému smutečnímu aranžmá se dá připevnit smuteční stuha různé barvy buď s nápisem, nebo bez nápisu. Smuteční kytice jsou buď vázané, nebo vypichované. Vázané smuteční kytice jsou většinou z živých květů a zeleně. Vypichované smuteční květiny mohou být z živých nebo umělých květů. Základem u vypichované smuteční vazby je většinou chvoj.

Na rozloučenou

Smuteční vazba z minikarafiátů a chrysantém sdělí důstojně sbohem za Vás.

690.00 Kč Koupit online květinu Na rozloučenou

Smuteční kytice z anthurií

Smuteční kytice z anthurií. Hodí se jako kytice rozlučková či vzpomínková. Nápis na stuhu dle přání zákazníka nebo jen smuteční stuha bez nápisu.

1050.00 Kč Koupit online květinu Smuteční kytice z anthurií

Srdce z lásky na rozloučenou

Květy vypíchané do aranžovací hmoty ve tvaru srdce. Vhodné použít místo věnce nebo smuteční kytice. Možno zhotovit v různých barevných odstínech.

2190.00 Kč Koupit online květinu Srdce z lásky na rozloučenou

Smuteční kytice v okolí


Jana Chvátalová Jana Chvátalová

Telefon: 603 810 526
E-mail: jana@kvetinky.cz

Napište nám

Jméno*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Smuteční kytice Karviná - reference zákazníků

Kateřina, 07. 02. 2016
Ráda bych Vám poděkovala, za krásné květiny i jejich včasné doručení. Určitě doporučím Vaše služby svým známým.

Zuzana, 30. 10. 2015
Jsme moc spokojení:)
Jsme z Prahy a babičku máme v Karviné, bohužel se tam tento měsíc nedostaneme, proto byla tato volba poslat k narozeninám aspoň květinu nejlepší.
Babička byla moc nadšená:) květina se jí strašně líbí, prý jí donesla moc milá slečna a hlavně se jí prý nic takového ještě nestalo.
Jsme moc rádi, že jsme mohli využít Vašich služeb a určitě se na Vás ještě někdy obrátíme.
Moc Vám děkujeme

Jana, 08. 09. 2016
Objednávala jsem kytici pro maminku k narozeninám , odvoz do Karviné a mohu jen DOPORUČIT. Kytice byla nádherná a vše bylo v pořádku. Děkuji moc , určitě zase objednám .