Úvodní stránka Kam doručujeme Smuteční kytice Smuteční kytice Ivanovice na Hané

Smuteční kytice Ivanovice na Hané

Smuteční kytice Ivanovice na Hané
Sháníte smuteční kytice Ivanovice na Hané? Nemůžete se zúčastnit obřadu nebo pohřbu v Ivanovicích na Hané, protože je to pro vás daleko, žijete v cizině nebo prostě máte v daný okamžik jiné povinnosti? I v tento pro Vás smutný čas můžeme pomoci a smuteční kytici v pořádku a včas doručíme do Ivanovic na Hané. Tímto symbolickým gestem můžete vyjádřit svoji účast i morální podporu pozůstalým.
 
U smutečních kytic se většinou používají tmavší barvy (v případě úmrtí staršího člověka) a světlé, popřípadě bílé barvy, v případě úmrtí mladého nebo svobodného člověka. Nejvíce používané druhy květin ke smutečním vazbám jsou: růže, chryzantémy, karafiáty, anturie nebo míchané kytice a vypichované vazby. Celkem si u nás můžete vybrat z 13 předpřipravených vazeb smutečních kytic nebo si zvolit třeba určitý počet růží. Smuteční kytice a vazby se vážou tak, aby je bylo možné položit. U smuteční vazby se dodržuje sudý počet květů.
 
Ke každé smuteční kytici nebo ke každému smutečnímu aranžmá se dá připevnit smuteční stuha různé barvy buď s nápisem, nebo bez nápisu. Smuteční kytice jsou buď vázané, nebo vypichované. Vázané smuteční kytice jsou většinou z živých květů a zeleně. Vypichované smuteční květiny mohou být z živých nebo umělých květů. Základem u vypichované smuteční vazby je většinou chvoj.

Na rozloučenou

Smuteční vazba z minikarafiátů a chrysantém sdělí důstojně sbohem za Vás.

690.00 Kč Koupit online květinu Na rozloučenou

Smuteční kytice z anthurií

Smuteční kytice z anthurií. Hodí se jako kytice rozlučková či vzpomínková. Nápis na stuhu dle přání zákazníka nebo jen smuteční stuha bez nápisu.

1050.00 Kč Koupit online květinu Smuteční kytice z anthurií

Srdce z lásky na rozloučenou

Květy vypíchané do aranžovací hmoty ve tvaru srdce. Vhodné použít místo věnce nebo smuteční kytice. Možno zhotovit v různých barevných odstínech.

2190.00 Kč Koupit online květinu Srdce z lásky na rozloučenou

Smuteční kytice v okolí


Jana Chvátalová Jana Chvátalová

Telefon: 603 810 526
E-mail: jana@kvetinky.cz

Napište nám

Jméno*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Smuteční kytice Ivanovice na Hané - reference zákazníků

Miroslava, 18. 12. 2015
Tato Vaše služba udělala velkou radost obdarované osobě a tím pádem i mně. Kamarádka nic takového nečekala a byla ohromená. Byl to dobrý nápad. Kytku, kterou jsem u Vás objednala jsem osobně neviděla, ale podle názorů ostatních byla nádherná, čerstvá a barevně v tom prodenení co máte v nabídce. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat a jsem ráda, že jsem využila Vaše služby. A těm kteří se rozmýšlí, jestli takto udělat radost, bych to doporučila, stojí to za to.