Úvodní stránka Kam doručujeme Smuteční kytice Smuteční kytice Čkyně

Smuteční kytice Čkyně

Smuteční kytice Čkyně
Sháníte smuteční kytice Čkyně? Nemůžete se zúčastnit obřadu nebo pohřbu v Čkyni, protože je to pro vás daleko, žijete v cizině nebo prostě máte v daný okamžik jiné povinnosti? I v tento pro Vás smutný čas můžeme pomoci a smuteční kytici v pořádku a včas doručíme do Čkyně. Tímto symbolickým gestem můžete vyjádřit svoji účast i morální podporu pozůstalým.
 
U smutečních kytic se většinou používají tmavší barvy (v případě úmrtí staršího člověka) a světlé, popřípadě bílé barvy, v případě úmrtí mladého nebo svobodného člověka. Nejvíce používané druhy květin ke smutečním vazbám jsou: růže, chryzantémy, karafiáty, anturie nebo míchané kytice a vypichované vazby. Celkem si u nás můžete vybrat z 13 předpřipravených vazeb smutečních kytic nebo si zvolit třeba určitý počet růží. Smuteční kytice a vazby se vážou tak, aby je bylo možné položit. U smuteční vazby se dodržuje sudý počet květů.
 
Ke každé smuteční kytici nebo ke každému smutečnímu aranžmá se dá připevnit smuteční stuha různé barvy buď s nápisem, nebo bez nápisu. Smuteční kytice jsou buď vázané, nebo vypichované. Vázané smuteční kytice jsou většinou z živých květů a zeleně. Vypichované smuteční květiny mohou být z živých nebo umělých květů. Základem u vypichované smuteční vazby je většinou chvoj.

Na rozloučenou

Smuteční vazba z minikarafiátů a chrysantém sdělí důstojně sbohem za Vás.

690.00 Kč Koupit online květinu Na rozloučenou

Smuteční kytice z anthurií

Smuteční kytice z anthurií. Hodí se jako kytice rozlučková či vzpomínková. Nápis na stuhu dle přání zákazníka nebo jen smuteční stuha bez nápisu.

1050.00 Kč Koupit online květinu Smuteční kytice z anthurií

Srdce z lásky na rozloučenou

Květy vypíchané do aranžovací hmoty ve tvaru srdce. Vhodné použít místo věnce nebo smuteční kytice. Možno zhotovit v různých barevných odstínech.

2190.00 Kč Koupit online květinu Srdce z lásky na rozloučenou

Smuteční kytice v okolí


Jana Chvátalová Jana Chvátalová

Telefon: 603 810 526
E-mail: jana@kvetinky.cz

Napište nám

Jméno*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Smuteční kytice Čkyně - reference zákazníků

Divadlo na Vinohradech, 24. 03. 2016
Dobrý den celému týmu, ano za naše Divadlo na Vinohradech v Praze, mohu napsat pouze a jen samou chválu, kytice krásná, na místě včas, objednávka proběhla vlastně i na poslední chilku z naší strany, přesto nebyl žádný problém, jak telefonicky vše zvládnout, tak pak online vše jak zařídit.Též byly nějaké dotazy vše okamžitě do pár minut zařízeno, přeposláno, odpovězeno.Opravdu nemáme nic, co bychom mohli vytknout .
Nesmírně Vám všem děkujeme za spolupráci a rychlost a ochotu a příjemné vystupování.
Přeji Vám všem za naše celé divadlo krásné Velikonoce a klidný čas a spousty dalších objednávek :)
Srdečně se loučím
Vilma