Úvodní stránka Kam doručujeme Donáška květin Donáška květin Kamenický Šenov

Donáška květin Kamenický Šenov

Donáška květin Kamenický Šenov

Hledáte donášku květin ve městě Kamenický Šenov? Nabízíme Vám donášku květin, které si vyberete, do města Kamenický Šenov (Liberecký kraj)za cenu jen 199 Kč. Z pohodlí svého domova tak můžete na dálku udělat radost své milé, rodině, příbuzným, babičce atd. Květiny jsou také často používány jako efektivní omluva a především u žen má takováto omluva často okamžitý úspěch.

Zaručujeme samozřejmě čerstvost donášených květin a máme široký sortiment řezaných i vázaných květin (v našem e-shopu s květinami si můžete vybrat z cca 60 předpřipravených vazeb). V řezaných květinách si můžete vybrat: anturie, gerbery, kaly, karafiáty, lilie, narcisy, orchideje, růže, slunečnice, strelicie a tulipány.

Z fotografií níže můžete vidět, jakým způsobem si dáváme záležet i na samotné vazbě (prezentaci) květin tak, aby obdarovanému udělali maximální radost. Při donášce květin se vždy snažíme nabídnout ještě něco navíc. Kromě objednaného zboží každá donáška květin obsahuje zdarma: ručně psané přání, výživu pro delší výdrž květin a zabalení objednaných kytic do floristického papíru. Nabízíme také možnost anonymní donášky květin - budete-li chtít, obdarovaný se nedozví, kdo mu květinu objednal. Kromě pracovních dnů je možné donášku květin objednat i na víkend (sobota, neděle), státní svátek nebo expresně do 24 hodin od objednání.

Donáška květin Kamenický Šenov - ukázka sortimentu

Svatební biedermeier z růžových růží

Krásná, klasická, velmi oblíbená svatební kytice z růží. Potěší všechny romantické nevěsty. Biedermeier z 11 růžovobílých růží působí elegantně a mladistvě. Možno uvázat i z růží jiných barev.

945.00 Kč Koupit online květinu Svatební biedermeier z růžových růží

Růžová královna

Tato půvabná do růžova laděná vazba byla vytvářena proto, aby mezi lidmi prolamovala ledy, sbližovala je a prohlubovala jejich city.

950.00 Kč Koupit online květinu Růžová královna

Love story z růží

Květinové aranžma vázané do kulata z 15ti žíhaných růží ohromí každou ženu.

1296.00 Kč Koupit online květinu Love story z růží

Donáška květin v okolí


V našem e-shopu s květinami se snažíme donášku květin maximálně usnadnit a proto jsme pro Vás připravili květiny již předbrané pro různé příležitosti:

Květiny můžete také hledat podle ceny:

A nebo podle můžete zkusit najít květiny podle barvy:

Níže jsou uvedeny ceny za donášku květin a možnosti platby v našem e-shopu:

Donáška květin Kamenický Šenov - cena dopravy

Způsoby platby za květiny:

Kdy Cena v Kč
doprava následující den 199,- Kč
expresně v den objednání (do 24 hodin od obj.) 349,- Kč
doprava o státním svátku 349,- Kč
při objednávce nad 5.000,- Kč zdarma
  • platební kartou
  • bankovním převodem
  • dobírka

I když Vám nabízíme květiny, které jsou již navázané, tak se nebráníme ani speciálním přáním a rádi uvážeme Vám květiny podle Vašich představ. Například můžeme vytvořit kytici, kde počet květin bude odpovídat jubileu či výročí obdarovaného. Nebo Vám vytvoříme květiny jedné barvy či třeba v nějakém speciálním tvaru. V případě, že budete mít speciální přání na nějakou kytici, prosím spojte se s námi za pomoci níže uvedených kontaktů.

Jana Chvátalová Jana Chvátalová

Telefon: 603 810 526
E-mail: jana@kvetinky.cz

Napište nám

Jméno*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.