Úvodní stránka Kam doručujeme Donáška květin Donáška květin Jílové u Prahy

Donáška květin Jílové u Prahy

Donáška květin Jílové u Prahy

Hledáte donášku květin ve městě Jílové u Prahy? Nabízíme Vám donášku květin, které si vyberete, do města Jílové u Prahy (Středočeský kraj)za cenu jen 199 Kč. Z pohodlí svého domova tak můžete na dálku udělat radost své milé, rodině, příbuzným, babičce atd. Květiny jsou také často používány jako efektivní omluva a především u žen má takováto omluva často okamžitý úspěch.

Zaručujeme samozřejmě čerstvost donášených květin a máme široký sortiment řezaných i vázaných květin (v našem e-shopu s květinami si můžete vybrat z cca 60 předpřipravených vazeb). V řezaných květinách si můžete vybrat: anturie, gerbery, kaly, karafiáty, lilie, narcisy, orchideje, růže, slunečnice, strelicie a tulipány.

Z fotografií níže můžete vidět, jakým způsobem si dáváme záležet i na samotné vazbě (prezentaci) květin tak, aby obdarovanému udělali maximální radost. Při donášce květin se vždy snažíme nabídnout ještě něco navíc. Kromě objednaného zboží každá donáška květin obsahuje zdarma: ručně psané přání, výživu pro delší výdrž květin a zabalení objednaných kytic do floristického papíru. Nabízíme také možnost anonymní donášky květin - budete-li chtít, obdarovaný se nedozví, kdo mu květinu objednal. Kromě pracovních dnů je možné donášku květin objednat i na víkend (sobota, neděle), státní svátek nebo expresně do 24 hodin od objednání.

Donáška květin Jílové u Prahy - ukázka sortimentu

Svatební biedermeier z růžových růží

Krásná, klasická, velmi oblíbená svatební kytice z růží. Potěší všechny romantické nevěsty. Biedermeier z 11 růžovobílých růží působí elegantně a mladistvě. Možno uvázat i z růží jiných barev.

945.00 Kč Koupit online květinu Svatební biedermeier z růžových růží

Růžová královna

Tato půvabná do růžova laděná vazba byla vytvářena proto, aby mezi lidmi prolamovala ledy, sbližovala je a prohlubovala jejich city.

950.00 Kč Koupit online květinu Růžová královna

Love story z růží

Květinové aranžma vázané do kulata z 15ti žíhaných růží ohromí každou ženu.

1296.00 Kč Koupit online květinu Love story z růží

Donáška květin v okolí


V našem e-shopu s květinami se snažíme donášku květin maximálně usnadnit a proto jsme pro Vás připravili květiny již předbrané pro různé příležitosti:

Květiny můžete také hledat podle ceny:

A nebo podle můžete zkusit najít květiny podle barvy:

Níže jsou uvedeny ceny za donášku květin a možnosti platby v našem e-shopu:

Donáška květin Jílové u Prahy - cena dopravy

Způsoby platby za květiny:

Kdy Cena v Kč
doprava následující den 199,- Kč
expresně v den objednání (do 24 hodin od obj.) 349,- Kč
doprava o státním svátku 349,- Kč
při objednávce nad 5.000,- Kč zdarma
  • platební kartou
  • bankovním převodem
  • dobírka

I když Vám nabízíme květiny, které jsou již navázané, tak se nebráníme ani speciálním přáním a rádi uvážeme Vám květiny podle Vašich představ. Například můžeme vytvořit kytici, kde počet květin bude odpovídat jubileu či výročí obdarovaného. Nebo Vám vytvoříme květiny jedné barvy či třeba v nějakém speciálním tvaru. V případě, že budete mít speciální přání na nějakou kytici, prosím spojte se s námi za pomoci níže uvedených kontaktů.

Jana Chvátalová Jana Chvátalová

Telefon: 603 810 526
E-mail: jana@kvetinky.cz

Napište nám

Jméno*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Donáška květin Jílové u Prahy - reference zákazníků

Dana , 10. 01. 2016
Květia byla přesně dle našeho přání. Byla krásná a byla doručena, jak bylo domluveno. Květinářství budu doporučovat .